star
3.
ročník

Soutěž Vaše dítě, naše hvězda má první vítězku.

Porota ve složení: moderátorka Gábina Partyšová, sportovkyně Olga Šípková, zpěvačka Ilona Csáková, paralympionik Jiří Ježek s manželkou Soňou a šéfredaktorka časopisu Žena a život Michaela Kramárová měli nelehkou roli vybrat jednu holčičku nebo chlapečka, který se objeví na kojenecké vodě NARTES.

Video: NARTES Mikuláš 2016

Ze všech semifinalistů, kteří postoupili v soutěži Naše dítě, vaše hvězda se rozhodli pro Rozárku. Oficiálně jsme ji představili na Mikulášském koncertě pro Dětský domov Olomouc a Dětské centrum Ostrůvek v restauraci Archa na Svatém Kopečku. Společně s maminkou Petrou měli velkou radost a oběma se na tváři objevily i slzičky štěstí. Rozárka od nás dostala panenku k Mikuláši, ale hlavně se stává první tváří kojenecké vody NARTES.

17. prosince zveřejníme na facebooku Nutrend Active Lifestyle všechny fotografie semifinalistů a bude na vašem rozhodnutí, které z dětí bude mezi dvěma výherci. Ti se stanou stejně jako Rozárka tváří kojenecké vody NARTES 1,5 l a získají i pitný režim na rok – tj. 365 lahví kojenecké vody NARTES 1,5 l.

Zapojte do hlasování celé Vaše okolí - babičky, dědečky, rodinu, přátelé, nebo třeba i sousedy :-) Už jen kousek Vás dělí od vítězství! Už za chvíli může být právě VAŠE DÍTĚ NAŠÍ HVĚZDOU!

Partnerem soutěže Vaše dítě, naše hvězda je nejúspěšnější český lifestylový magazín všech dob, jehož každé číslo si přečte více než čtvrt miliónu čtenářek – ŽENA A ŽIVOT!

Kojenecká voda NARTES a její nové dětské tváře

31. 1. 2017 se konalo focení s výherci soutěže Vaše dítě naše hvězda, která nám přinesla nové tváře na obal naší dětské kojenecké vody NARTES. Stali se jimi Rozárka, Davídek a Daneček. Ve studiu jsme si s nimi užili skvělé odpoledne. Děti i maminky byly dobře naladěny a focení si opravdu užívaly. Někdy byl samozřejmě oříšek děti správně nasměrovat či jim vykouzlit ten pravý výraz, nebylo to ale nic, co by nespravilo pár plyšáků nebo jejich oblíbených hraček.

Fotografování si samozřejmě nenechala ujít ani zpěvačka Ilona Csáková, která je zároveň ambasadorkou naší pramenité vody NARTES. A protože o naší soutěži vyšel článek i v oblíbeném časopise Žena a život, nechyběla jeho šéfredaktorka Michaela Kramárová.

Video: NARTES - focení na kojeneckou vodu

Už velmi brzy se můžete těšit na nové obaly naší kojenecké vody NARTES, které budou zdobit právě Rozárka, Daneček a Davídek.

Tváře NARTES