star

artéský pramen

V rozsáhlých lesích podhůří Hrubého Jeseníku, v lokalitě Roudno na Bruntálsku, kde je i dnes přírodní a ekologicky čisté prostředí, vyvěrá z hloubi 170 metrů na povrch země pramen, který nikdy nevyschne.

Pramenitá voda Nartes pochází z chráněného podzemního zdroje. Tento zdroj patří mezi tzv. artéské prameny, voda z něj na povrch vytéká pod tlakem (nemusí být násilím čerpána), vodní jezero leží v hloubce 170m a je chráněno nepropustnými horninami, které zaručují 100 % čistotu a nezávadnost této vody.

Artéský pramen je velmi ojedinělým zdrojem vody a patří ke zdrojům nejkvalitnějším.

 

NEZÁVISLÉ TESTY VODY NARTES 2018 - PODÍVEJTE SE NA VÝSLEDKY

 

Voda je jeden ze základních stavebních kamenů lidského těla. Proto je nesmírně důležitá její kvalita. Všem našim zákazníkům děkujeme za věrnost a rádi se s vámi touto cestou podělíme o kvalitativní výsledky rozborů naší vody.

Jedno z možných rizik u vody je výskyt pesticidů. Pesticid je látka vyvinutá k hubení rostlinných a živočišných škůdců a byla v minulosti často používaná v rámci zemědělských ploch, kde její stopy stále zůstávají v půdě. Vzhledem k tomu, že zdroj vody Nartes je v lese, vzdálený desítky kilometrů od nejbližší zemědělské půdy, a navíc 170 metrů pod povrchem země, je téměř nemožné, aby se v naší vodě tyto látky objevily.

Toto tvrzení vám rádi dokládáme výsledky opakovaných testů, které provedlo několik nezávislých laboratoří zabývajících se stanovením těchto látek. Naše Nartes voda (pramenitá i kojenecká) byla vyhodnocena jako mimořádně kvalitní zdroj, který neobsahuje ani stopové množství pesticidů a dalších nežádoucích látek. Právem tak můžeme tvrdit, že artéská voda patří opravdu mezi nejkvalitnější vody na Planetě. V našem případě tomu tak skutečně je.