star

Ambasadoři

Olga Šípková

Dvojnásobná mistryně Evropy a mistryně světa ve sportovním aerobiku, vicemistryně ve fitness týmech v kategorii step a úspěšná trenérka a instruktorka stojí za velkým rozvojem aerobiku v České republice. Je majitelkou a zakladatelkou Fitness Clubu Olgy Šípkové.

Olga Šípková vystudovala FTVS UK, obor učitelka tělesné výchovy a biologie. Již dlouhá léta patří k našim nejpopulárnější sportovcům.

Video: NARTES - Olga Šípková

 

Olga Šípková
Jiří Ježek s manželkou Soňou

Jiří Ježek s manželkou Soňou

Jiří Ježek je jedním z nejúspěšnějších hendikepovaných sportovců České republiky a řadí se také mezi nejuznávanější paralympijské sportovce světa. Svým profesionálním přístupem změnil tvář cyklistiky hendikepovaných a přes deset let neustále zvyšuje výkonnostní úroveň tohoto sportu.

Na jeho úspěchu má velkou zásluhu i manželka Soňa, která při Jirkovi stojí od začátku jeho kariéry a prožila s ním chvíle úspěchu a vítězství, i tvrdé životní pády.

"Soňa je nejdůležitější člověk v mém životě. Je to moje celoživotní láska a velká psychická opora," říká Jiří Ježek.

Gabriela Partyšová

Mezi nejpopulárnější české moderátorky patří již řadu let. Gábina Partyšová je na televizní obrazovce jako doma, od mládí aktivně dabovala, zpívala a po odchodu do Prahy udělala velkou kariéru v TV Nova, kam se před časem opět vrátila. 

Ač je profesně mimořádně úspěšná, na prvním místě pro ni byla vždy rodina. „Jsem holka z Moravy a spolu se sestrou jsme dostali od rodičů skvělý základ. Vždy jsem věděla, že ať se stane cokoliv, moje rodina je pro mě přístavem, kam se mohu vždy vrátit a kde jsem v bezpečí. Stejné zázemí teď s manželem Danem vytváříme našim dětem,“ prozrazuje Gábina, která k focení kampaně na pramenitou vodu NARTES přizvala i svoji maminku Janu a sestru Moniku.

Video: NARTES - Gabriela Partyšová

 

Gabriela Partyšová
Václav Noid Bárta a jeho bratr Štěpán

Václav Noid Bárta a jeho bratr Štěpán

Václav Noid Bárta je známý český muzikálový herec, zpěvák a hudební skladatel. Ztvárnil mnoho rolí v českých muzikálech, mezi které patří například Carmen, Robin Hood či Hamlet. K focení kampaně pro Nartes si vybral svého bratra Štěpána. Bratrská rivalita přerůstá v přátelství a uvědomíte si, že potřebujete parťáka, se kterým nemusíte řešit existenční problémy, ale vždy si rádi vyslechnete jeho názor a dokážete se s ním od srdce zasmát. „Bráchu jsem si vybral, protože je to i kámoš, a myslím, že už mi není nikdo bližší,“ říká Noid.

Video: NARTES kampaň Prostě ji potřebuješ - Vašek NOID Bárta s bratrem Štěpánem